naszE rejsy

Jacht „Galaktyka” 

zaprasza Cię do świata żagli, przygód i niepowtarzalnych chwil na morzu. To wszystko możesz mieć niedużym kosztem bowiem prowadzimy niekomercyjne wspólne rejsy. 

Pływam w przedziale czasowym od czerwca do końca września.

JACHT GALAKTYKA

Rejs wokół Rugii

termin: 15.06.2024 do 23.06.2024 - 9 dni (w tym 2 weekendy)

mam 3 wolne miejsca

Start z Kamienia Pomorskiego, płyniemy zwiedzić piękne zakątki Rugii, Zatoką Geifswaldzką dostaniemy się do uroczego porciuku Lauterbach z domami na palach, następnie w Greifswaldzie będziemy degustować się różowym śledziem w ciepłej bułce, dalej w Stralsundzie zwiedzimy oceanarium oraz uroczą wyspę Heddensee. Opłyniemy przylądek Arkona oglądając wspaniałe kredowo białe klify dopłyniemy do Sassnitz. Powrót długim skokiem do Kamienia Pomorskiego.

JACHT GALAKTYKA

Rejs wokół wyspy Uznam i Wolin

termin: 12.07.2024 do 19.07.2024

mam 3 wolne miejsca

Start i koniec w Kamieniu Pomorskim. Planuję opłynąć wyspy trasą Bałtycką do Peenemunde, następnie przez Wolgast, Anklam, Usedom, Uckermunde, Nowe Warpno, Wolin wrócić do Kamienia Pomorskiego. Po drodze mnóstwo atrakcji, zwiedzanie uroczych miasteczek portowych.

JACHT GALAKTYKA

Tall Ship Races etap I

Rejs z Kamienia Pomorskiego do Szczecina na piękne żeglarskie wydarzenie

termin: 27.07.2024 do 02.08.2024 - 7 dni (w tym 1 weekend)

mam 3 wolne miejsca

Startujemy w Kamieniu Pomorskim i płyniemy spokojnie pośpiechem się brzydząc….do Szczecina na „The Tall Ship Races”. Odwiedzimy: Dziwnów, Świnoujście, parę niemieckich portów Zalewu Szczecińskiego, Nowe Warpno, Trzebierz, Stepnice, Szczecin. Do Szczecina przypływany 1.08.2024 i zostajemy do 2.08.2024 zwiedzając żaglowce i uczestnicząc w wielkiej żeglarskiej imprezie. Rejs kończymy w Szczecinie.

JACHT GALAKTYKA

Tall Ship Races etap II

Ze Szczcina do Kamienia Pomorskiego na piękne żeglarskie wydarzenie i powrót do Kamienia Pomorskiego w rejsie przyrodniczym.

termin: 03.08.2024 do 09.08.2024

mam 3 wolne miejsca

Start w Szczecinie, koniec w Kamieniu Pomorskim. Na tym etapie zakładam, że spotkamy się w Szczcinie na wielkiej imprezie żeglarskiej „The Tall Ship Races”. Przez weekend będziemy podziwiać i zwiedzać piękne żaglowce, a nocować oczywiście na Galaktyce, po weekendzie tak jak w pierwszym etapie tak i tu zgodnie ze znaną szantą „płyniemy spokojnie pośpiechem się brzydząc 🙂 „ płyniemy do Kamienia Pomorskiego gdzie kończymy rejs. Po drodze zobaczymy siedliska Orła Białego w ich naturalnym środowisku, piękne zakątki Odry i jeziora Dąbie. Odwiedzimy: Stepnicę, Trzebież, Świnoujście i morzez wrócimy do Kamienia Pomorskiego.

JACHT GALAKTYKA

Rejs Bornholm i Christianson

termin: 19.08.2024 do 26.08.2024 - 8 dni (w tym 1 weekend)

mam 3 wolne miejsca

Start i koniec w Kamieniu Pomorskim. Planuję odwiedzić porty wyspy Bornholm oraz Christianso, zanurkować w niezwykle przejrzystych wodach i odwiedzić ruiny zamku Hammershus.

JACHT GALAKTYKA

Rejs przyrodniczy po Zalewie Szczecińskim

termin: 31.08.2024 do 06.09.2024 - 7 dni (w tym 1 weekend)

mam 3 wolne miejsca

Start i koniec w Kamieniu Pomorskim. 

Planuję odwiedzić siedlisko Orła Białego, w planach odwiedzenie większości portów Zalewu Szczcińskiego: Wolin, Wapnica, Trzebież, Stepnica, Nowe warpno, Usedom, Uckermunde, Anklam, Świnoujście.

Galaktyka kusi przygodą 🙂

Ahoj

nasz port:

Marina: 72-400 Kamień Pomorski
Aleja Mistrzów Żeglarstwa 2
e-mail: zagle@jacht-galaktyka.pl

Tutaj jesteśmy


Tel. 693 925 835